top of page
  • Magdalena Lizak

Studio - czyli mój i Wasz drugi "dom"

To od tego miejsca wiele się rozpoczyna... i w zasadzie nie ma znaczenia czy są to sesje studyjne czy plenerowe, bo w studio fotograficznym zawsze spotykam się z Wami, po to aby najpierw Was poznać, porozmawiać o tym co lubicie, a czego nie, czy choćby napić się wspólnie kawy! To w tych przytulnych czterech ścianach tworzy się wizja kolejnych sesji i w końcu ich realizacja.


Ponieważ często gościcie u mnie na sesjach ciążowych czy noworodkowych, studio zostało urządzone tak, aby dać Wam maximum komfortu podczas ich realizacji. Jest wygodny fotel do karmienia, w którym maluszki przygotowują się do bycia modelami oraz cały potrzebny "ekwipunek" aby przygotować ich do tej roli wygodnie i bezpiecznie. Nie mogło by się obejść również bez specjalnej strefy dla tatusiów i wolnego gniazdka elektrycznego do którego Ci bardziej zapracowani mogą wpiąć swoje laptopy i smartfony.


Każda sesja (zwłaszcza noworodkowa lub rodzinna) to masa niespodzianek, ale mając na miejscu cały potrzebny sprzęt do ich realizacji, można powiedzieć że moje drugie imię to "gotowa na wszystko". Także wpadajcie częściej!!!104 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page